Energie · 2022
Woningen met individuele cv-ketel: de ranglijst van de gemeenten
Woningen met individuele cv-ketel: Pekela staat bovenaan met 96,4% en Purmerend sluit de rij met 33,1%. De mediaan van de 341 gemeenten is 90,3%.
Het podium en de top 100
De aangewezen rijLandelijke mediaanBeweeg over een rij, tik erop of selecteer haar met het toetsenbord om te zien waar ze op de landelijke schaal staat.
| # | Gemeente | Provincie | Woningen met individuele cv-ketel |
|---|---|---|---|
| 1 | Pekela | Groningen | 96,4% |
| 2 | Uitgeest | Noord-Holland | 96,1% |
| 3 | Stein (L.) | Limburg | 95,6% |
| 4 | Stede Broec | Noord-Holland | 95,5% |
| 5 | Oostzaan | Noord-Holland | 95,3% |
| 6 | Maasdriel | Gelderland | 95,2% |
| 6 | Son en Breugel | Noord-Brabant | 95,2% |
| 8 | Bunnik | Utrecht | 95,0% |
| 9 | Beuningen | Gelderland | 94,9% |
| 10 | Borsele | Zeeland | 94,8% |
| 10 | Lingewaard | Gelderland | 94,8% |
| 12 | Rucphen | Noord-Brabant | 94,6% |
| 13 | Waterland | Noord-Holland | 94,4% |
| 13 | Borger-Odoorn | Drenthe | 94,4% |
| 15 | Eemnes | Utrecht | 94,3% |
| 15 | Rhenen | Utrecht | 94,3% |
| 17 | Nuenen, Gerwen en Nederwetten | Noord-Brabant | 94,1% |
| 18 | Cranendonck | Noord-Brabant | 94,0% |
| 19 | Ooststellingwerf | Fryslân | 93,8% |
| 19 | Weststellingwerf | Fryslân | 93,8% |
| 19 | Valkenswaard | Noord-Brabant | 93,8% |
| 19 | Landgraaf | Limburg | 93,8% |
| 23 | Borne | Overijssel | 93,7% |
| 23 | Lisse | Zuid-Holland | 93,7% |
| 25 | Wijchen | Gelderland | 93,6% |
| 25 | Landsmeer | Noord-Holland | 93,6% |
| 25 | Albrandswaard | Zuid-Holland | 93,6% |
| 28 | Aalsmeer | Noord-Holland | 93,5% |
| 29 | Veldhoven | Noord-Brabant | 93,4% |
| 29 | Roerdalen | Limburg | 93,4% |
| 31 | Leusden | Utrecht | 93,3% |
| 31 | Montfoort | Utrecht | 93,3% |
| 33 | Hulst | Zeeland | 93,2% |
| 33 | Echt-Susteren | Limburg | 93,2% |
| 33 | De Fryske Marren | Fryslân | 93,2% |
| 36 | Veendam | Groningen | 93,0% |
| 36 | Moerdijk | Noord-Brabant | 93,0% |
| 36 | Tynaarlo | Drenthe | 93,0% |
| 36 | Hollands Kroon | Noord-Holland | 93,0% |
| 40 | Voerendaal | Limburg | 92,9% |
| 40 | Teylingen | Zuid-Holland | 92,9% |
| 42 | IJsselstein | Utrecht | 92,8% |
| 42 | Mook en Middelaar | Limburg | 92,8% |
| 42 | Halderberge | Noord-Brabant | 92,8% |
| 42 | Westerveld | Drenthe | 92,8% |
| 42 | Eijsden-Margraten | Limburg | 92,8% |
| 42 | Beekdaelen | Limburg | 92,8% |
| 48 | Hellendoorn | Overijssel | 92,7% |
| 48 | Edam-Volendam | Noord-Holland | 92,7% |
| 48 | Enkhuizen | Noord-Holland | 92,7% |
| 48 | Woensdrecht | Noord-Brabant | 92,7% |
| 48 | Horst aan de Maas | Limburg | 92,7% |
| 48 | Neder-Betuwe | Gelderland | 92,7% |
| 54 | Meerssen | Limburg | 92,6% |
| 55 | Buren | Gelderland | 92,5% |
| 55 | Heumen | Gelderland | 92,5% |
| 55 | Huizen | Noord-Holland | 92,5% |
| 55 | Midden-Drenthe | Drenthe | 92,5% |
| 55 | Dantumadiel | Fryslân | 92,5% |
| 55 | Hoeksche Waard | Zuid-Holland | 92,5% |
| 61 | Achtkarspelen | Fryslân | 92,4% |
| 61 | Raalte | Overijssel | 92,4% |
| 61 | Bunschoten | Utrecht | 92,4% |
| 61 | Hoorn | Noord-Holland | 92,4% |
| 61 | Altena | Noord-Brabant | 92,4% |
| 61 | Het Hogeland | Groningen | 92,4% |
| 67 | Maasgouw | Limburg | 92,3% |
| 67 | Land van Cuijk | Noord-Brabant | 92,3% |
| 69 | Den Helder | Noord-Holland | 92,2% |
| 69 | Oss | Noord-Brabant | 92,2% |
| 69 | Steenbergen | Noord-Brabant | 92,2% |
| 69 | Bergen (L.) | Limburg | 92,2% |
| 73 | Laren (NH.) | Noord-Holland | 92,1% |
| 73 | Deurne | Noord-Brabant | 92,1% |
| 73 | Heeze-Leende | Noord-Brabant | 92,1% |
| 73 | Sluis | Zeeland | 92,1% |
| 73 | Waadhoeke | Fryslân | 92,1% |
| 78 | Zutphen | Gelderland | 92,0% |
| 78 | Haarlemmermeer | Noord-Holland | 92,0% |
| 78 | Schagen | Noord-Holland | 92,0% |
| 78 | Westland | Zuid-Holland | 92,0% |
| 82 | Beverwijk | Noord-Holland | 91,9% |
| 82 | Tholen | Zeeland | 91,9% |
| 82 | Veere | Zeeland | 91,9% |
| 82 | Oost Gelre | Gelderland | 91,9% |
| 82 | Leudal | Limburg | 91,9% |
| 82 | Oldambt | Groningen | 91,9% |
| 82 | Krimpenerwaard | Zuid-Holland | 91,9% |
| 82 | Noardeast-Fryslân | Fryslân | 91,9% |
| 90 | Kampen | Overijssel | 91,8% |
| 90 | Zundert | Noord-Brabant | 91,8% |
| 90 | Geldrop-Mierlo | Noord-Brabant | 91,8% |
| 93 | Katwijk | Zuid-Holland | 91,7% |
| 94 | Oisterwijk | Noord-Brabant | 91,6% |
| 94 | Someren | Noord-Brabant | 91,6% |
| 94 | Laarbeek | Noord-Brabant | 91,6% |
| 94 | Drimmelen | Noord-Brabant | 91,6% |
| 94 | Peel en Maas | Limburg | 91,6% |
| 99 | Hardenberg | Overijssel | 91,5% |
| 99 | Zaltbommel | Gelderland | 91,5% |
Onderaan de ranglijst
| # | Gemeente | Provincie | Woningen met individuele cv-ketel |
|---|---|---|---|
| 327 | Wageningen | Gelderland | 69,3% |
| 328 | Rijswijk (ZH.) | Zuid-Holland | 68,4% |
| 329 | Rotterdam | Zuid-Holland | 68,2% |
| 330 | Breda | Noord-Brabant | 67,2% |
| 331 | Delft | Zuid-Holland | 66,7% |
| 332 | Leiden | Zuid-Holland | 62,8% |
| 333 | Utrecht | Utrecht | 59,7% |
| 334 | Tilburg | Noord-Brabant | 59,6% |
| 335 | Diemen | Noord-Holland | 56,4% |
| 336 | Westervoort | Gelderland | 54,5% |
| 337 | Capelle aan den IJssel | Zuid-Holland | 52,6% |
| 338 | Nieuwegein | Utrecht | 40,4% |
| 339 | Almere | Flevoland | 39,1% |
| 339 | Duiven | Gelderland | 39,1% |
| 341 | Purmerend | Noord-Holland | 33,1% |
Vergelijking van de provincies
Gemiddelden gewogen volgens de bevolking voor de percentages; totalen voor de tellingen.
- Drenthe90,8%
- Zeeland90,0%
- Fryslân89,5%
- Limburg88,3%
- Overijssel86,8%
- Groningen86,6%
- Gelderland85,9%
- Noord-Brabant84,3%
- Noord-Holland80,6%
- Zuid-Holland78,8%
- Utrecht77,0%
- Flevoland61,8%
Andere ranglijsten over hetzelfde thema
Gemiddeld aardgasverbruik per woningGemiddelde elektriciteitslevering per woningAardgasvrije woningenWoningen met zonnestroomWoningen die hoofdzakelijk elektrisch worden verwarmdOppervlakte zonneparkenWoningen met stadsverwarmingGemiddelde teruglevering van elektriciteit per woning aan het netOpgesteld vermogen zonnepanelen per inwonerZonnestroominstallaties per 1.000 inwoners
Veelgestelde vragen
Welke gemeente staat bovenaan voor “Woningen met individuele cv-ketel”?
Pekela staat bovenaan voor “Woningen met individuele cv-ketel”, met 96,4%.
Wat is de mediane waarde van “Woningen met individuele cv-ketel”?
De mediaan van de 341 gerangschikte gemeenten is 90,3%.